Dla biznesu

Liofilizatory dla biznesu

Profesjonalne urządzenia przeznaczone do pracy ciągłej znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach. Chętnie korzystają z nich osoby rozpoczynające swój biznes z liofilizacją, a także właściciele małych i średnich przedsiębiorstw.

Liofilizator FrostX 10

Liofilizator przeznaczony dla małego I średniego biznesu, szczególnie dla przedsiębiorców, którzy zaczynają budować swoją pozycję na rynku. FrostX_10. Dotychczas liofilizacja była dostępna wyłącznie dla wąskich gałęzi przemysłu a liofilizatory kosztowały setki tysięcy złotych, FrostX 10 zmienia sytuację I sprawia, że liofilizacja profesjonalnym urządzeniem nie wymaga milionowych nakładów finansowych!

Liofilizator FrostX 15

Zwiększona wydajność przy zachowaniu kompaktowych gabarytów. Liofilizator projektowany z myślą producentach owoców, warzyw, mięs, nabiału, chcących poszerzyć swoją ofertę o nowe produkty.

Liofilizator FrostX 50

Największa maszyna w zestawieniu, FrostX_40 o sugerowanym załadunku 40 kg. Kierowana do średnich przedsiębiorstw, które mają już doświadczenie w produkcji I sprzedaży oraz stały dostęp do surowca. Sprzedawana również w postaci instalacji kilku urządzeń w celu zwiększenia wydajności oraz dywersyfikowania produkcji.

Dzięki liofilizacji

01.

Ograniczysz straty spowodowane psuciem się żywności

02.

Pozbędziesz się ograniczeń związanych z sezonowością produktów

03.

Zmniejszysz koszty przechowywania żywności

04.

Znacznie przedłużysz trwałość produktów spożywczych

05.

Umożliwisz sobie internetową sprzedaż

06.

Będziesz kilka kroków przed konkurencją dzięki możliwości wytwarzania zupełnie nowych produktów

Zalety liofilizacji

Od lat liofilizaty doceniają podróżnicy, sportowcy i astronauci, coraz częściej jednak po produkty liofilizowane sięgają pozostali konsumenci. I ten trend cały czas wzrasta.

Technologia, która do tej pory zarezerwowana była dla wielkich firm, w końcu dostępna jest dla każdego.

To jeden z najbardziej rozwojowych produktów dla branży. Jeśli szukasz nowych trendów związanych ze zdrową żywnością, liofilizator FrostX jest właśnie dla Ciebie.

Wartościowe

Dzięki liofilizacji przedłużamy ich termin ważności do spożycia, bez utraty ich wartości odżywczych, smaku, aromatu i wyglądu.

Łatwe

Liofilizacja składa się z trzech etapów: zamrażania, sublimacji i desorpcji (usunięcie wody z produktów).