Dla domu

Lioflizatory dla domu

Pozwalają na lioiflizację warzyw, owoców, ziół z własnego ogródka, a także gotowych dań, zup, mięs, jaj, lodów itd.
Dzięki liofilizatorowi zaopatrzysz siebie I swoją rodzinę w zdrową żywność na zimę, oraz znacząco ograniczysz marnowanie żywności.

Wartościowe

Dzięki liofilizacji przedłużamy ich termin ważności do spożycia, bez utraty ich wartości odżywczych, smaku, aromatu i wyglądu.

Łatwe

Liofilizacja składa się z trzech etapów: zamrażania, sublimacji i desorpcji (usunięcie wody z produktów).

Liofilizator FrostX 7

Domowy liofilizator o sugerowanym załadunku 7 kg doskonale sprawdzi się w gospodarstwach domowych stawiających na zdrowie swoje I swojej rodziny. Z powodzeniem zliofilizujesz żywność, którą będziesz mógł zjeść w innym terminie, zabrać w podróż, dodać do wypieków zimową porą. Często po ciężkim dniu nie mamy już sił na gotowanie, wtedy idealnym rozwiązaniem może okazać się zliofilizowany wcześniej obiad, wystarczy, że zalejesz go wrzątkiem I voil’a!

Liofilizator FrostX 10

Większa I wydajniejsza wersja domowego liofilizatora, kierowana do gospodarzy, którzy oprócz liofilizowania posiłków zamierzają liofilizować też plony ze swojego ogródka/sadu, gdzie ważne jest aby zdążyć zliofilizować jak najwięcej produktów przed końcem sezonu. Liofilizator ten jest też dobrym rozwiązaniem aby rozpocząć swoją przygodę binesem w liofilizacji.

Zalety liofilizacji

Od lat liofilizaty doceniają podróżnicy, sportowcy i astronauci, coraz częściej jednak po produkty liofilizowane sięgają pozostali konsumenci. I ten trend cały czas wzrasta.

Technologia, która do tej pory zarezerwowana była dla wielkich firm, w końcu dostępna jest dla każdego.

To jeden z najbardziej rozwojowych produktów dla branży. Jeśli szukasz nowych trendów związanych ze zdrową żywnością, liofilizator FrostX jest właśnie dla Ciebie.

Dzięki liofilizacji

01.

Ograniczysz straty spowodowane psuciem się żywności

02.

Pozbędziesz się ograniczeń związanych z sezonowością produktów

03.

Zmniejszysz koszty przechowywania żywności

04.

Znacznie przedłużysz trwałość produktów spożywczych

05.

Umożliwisz sobie internetową sprzedaż

06.

Będziesz kilka kroków przed konkurencją dzięki możliwości wytwarzania zupełnie nowych produktów